L O A D I N G ...
Please Wait

Küçük Bir Giriş

Neler Yapıyoruz ?

Şirketimiz 2001 yılından itibaren, yıldırımdan korunma ve topraklama sektörlerine çözümler sunmaktadır. Şirketimizin prensibi uluslararası standartlarda test edilmiş ürünlerimizi en iyi kalite ve fiyat oranlarıyla üretmektir. Bu prensibe göre şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere yıldırım koruma sistemlerini tasarlamıştır.

  • Vakitli
  • Hızlı Cevap
  • Sorumluluk Sahibi
  • Dürüst
  • Vicdanlı
  • Esnek Fiyat

BAKIRAL olarak yaptığımız ihracat ve ithalat hizmetleriyle Dünya Paratoner Piyasasında yer almaktayız. Amacımız ana prensibimizi kaybetmeden sektörel müşteri bazını ve üretim hacmini mümkün olduğunca geliştirmektir.

Firmamız Hakkında

Hakkında

Vizyon & Misyon

Çevreye saygılı, ekonomik, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir, olduğu kadar yenilikçi ve verimli çalışmak misyonumuzdur.

Ödüller &Tanınma

Birlikte çalıştığımız dönemde aldığımız ve bundan sonra ki çalışma hayatımızda alacağımız ödüller için, ilk önce çalışma arkadaşlarımıza, daha sonra siz müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

Tarihçemiz

Şirketimiz 1990 yılından itibaren, yıldırımdan korunma ve topraklama sektörlerine çözümler sunmaktadır. Şirketimizin prensibi uluslararası standartlarda test edilmiş ürünlerimizi en iyi kalite ve fiyat oranlarıyla üretmektir. Bundan sonra da en kaliteli ve uygun fiyatta ürünleri üretmeye devam edecektir.